GARSIAU

16-neribotai
1 Val.
Kūrybinės veiklos, Smagiam laiko praleidimui, Patyriminiai renginiai

Idėja

Kuriant ar atliekant muziką žmogaus smegenys persijungia į kitą režimą ir susidaro naujos neuronų jungtys. Kiekvienas neuronas yra susijungęs su dešimčia tūkstančių kitų neuronų. Įsivaizduokite kiek tokių naujų trajektorijų susidaro, grupei žmonių kartu mokantis atlikti muzikinį kūrinį pirmą kartą gyvenime. Nenuostabu, kad šio pobūdžio renginiai yra tokie įsimintini, provokuojantys įvairiausias mintis ir emocijas, vertingi.

 

Siužetas

Unikali ir neįtikėtinus rezultatus atskleidžianti muzikinė programa su pasirinktais muzikos instrumentais yra tinkama atlikti konferencijos metu, vakarinio renginio metu ar asmeninėje šventėje.
Kiekvienas dalyvis gauna vieną iš pasirinktų  instrumentų, apmokomi profesionalių muzikantų, pamažu pramoksta groti tam specialiai sukurtą kompoziciją.
Ištobulinę savo partijas, po valandos dalyviai būna pasiruošę iškilmingai atlikti kūrinį su pritariančia fonine muzika. Jus nustebsite ką gali sukurti grupė žmonių, dirbančių kartu per vieną valandą.
Naujų įgūdžių įgijimas ir gebėjimas greitai adaptuotis prie besikeičiančios rinkos yra gyvybiškai svarbus bruožas kiekvienoje kompanijoje.
Mūsų siūloma muzikinė veikla yra orientuota į mokymosi bei darbo efektyvumo tobulinimą.
Taip pat, tai puikus, daug vietos, laiko ar biudžeto nereikalaujantis komandos formavimo užsiėmimas.

 

programa

MUZIKINĖS KOMANDINĖS PRAMOGOS

muzikinė pramoga

Bum tūtos

Naudodami lengvus įvairiaspalvius vamzdelius – „bum tūtas“ – renginio dalyviai kartu kuria muziką. Kiekviena spalva simbolizuoja skirtingą „bum tūtos“ ilgį, vadinasi ir skirtingą natą. Stebėdami ekrane besikeičiančius spalvotus blokus, dalyviai turi tinkamu laiku suduoti instrumentu per kietą paviršių (pavyzdžiui, savo koją) tam, kad suderėtų bendra melodija. Tempas pamažu intensyvėja, greitai reaguoti ir išlaikyti ritmą darosi sudėtingiau, tačiau tuo pačiu kyla adrenalinas ir entuziazmas. Pasiekus kūrinio kulminaciją, įsiaudrinusi auditorija jaučiasi pakylėta ir nekantrauja kūrinį pakartoti.
Ši trumpa komandos formavimo užduotis, reikalaujanti visų dalyvių įsitraukimo ir bendradarbiavimo, puikiai padeda atsikratyti streso ir tiesiog pasilinksminti su kolegomis.

daiktų orkestras

Daiktų orkestras

Instrumetai čia – antram gyvenimui prikelti ir puikiai muzikaliai suderinti „metalo laužo” objektai. Atlenkiami telefonai, gaisriniai varpai ir slėgio talpos yra tik dalis daiktų, kuriais groti bei improvizuoti mokosi dalyviai. Atradusi geriausią skambesį komanda sujungia visus elementus į vieną bendrą kūrinį.
„Daiktų orkestras” drąsina siekti to, kas atrodo neįmanoma turint ribotus išteklius. Šiuo atveju – sukurti orkestrą iš niekam buityje nebereikalingų daiktų. Šios veiklos metu dalyviams suteikiama galimybė pasireikšti individualiai ir sujungti savo idėjas į bendrą komandinę kūrybinę viziją.

Komandinė pramoginė veikla

Styginių orkestras

Unikali ir neįtikėtinus rezultatus atskleidžianti programa. Kiekvienas dalyvis gauna vieną iš dviejų instrumentų, smuiką arba altą, ir, apmokomi profesionalių muzikantų, pamažu pramoksta groti tam specialiai sukurtą kompoziciją. Ištobulinę savo partijas, po valandos dalyviai būna pasiruošę iškilmingai atlikti kūrinį su pritariančia fonine muzika.
Nedaugelis geba įvaldyti klasikinį instrumentą per mažiau nei vieną valandą, tačiau grupė žmonių, dirbančių kartu – gali. 

muzikinis komandinis žaidimas

Armonikėlių orkestras

Lūpinės armonikėlės – tai ne tik muzikinis instrumentas, tai įrankis suvienysiantis jūsų komandą, nes šio orkestro atlikėjais tampa visi renginio svečiai. Apšilimui atliekami kvėpavimo pratimai bei išmokstamos pagrindinės armonikėlės valdymo technikos. O tada, vos per 30 minučių dalyviai atsiskleidžia, atsiveria ritmui ir kartu sukuria vieningą skambesį. Įkvėpta ir pagyvėjusi komanda džiaugsis dar labiau, gavusi po suvenyrą – įmonės logotipu papuoštą lūpinę armonikėlę.
Groti instrumentu nėra lengva, o sujungti kelias dešimtis ar net šimtus improvizuojančiųjų į bendrą harmoniją yra dar sunkiau. Tačiau toks muzikinis užsiėmimas ne tik suvienija kolektyvą, bet ir ugdo kūrybišką mąstymą, įkvepia ieškoti inovatyvių sprendimų bei suteikia pozityvumo.

perkusijų būgnai

Perkusijos būgnų programa

Su profesionalaus perkusininko pagalba, dalyviai išmokomi bazinių sambos ritmų. Kiekviena dalyvių grupė gauna skirtingus instrumentus bei ritmus, kuriuos vėliau sujungia į vieną bendrą būgnų orkestrą, kuriame kiekvieno atlikėjo įsitraukimas yra svarbus. Niekas taip nevienija žmonių, kaip muzika!

Pateikti užklausą

Jums taip pat gali patikti

Goldbergo mašina

THE INFINITE LOOP

IŠTRŪK IŠ SALOS

MISIJA MARSAS